Ćwiczymy jogę wspólnie z Decathlon Bemowo – zapraszamy na Polanę Lipków i na teren sklepu

Wakacje coraz bliżej. We współpracy z Decathlon Bemowo, największą marką sportową w Polsce, przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji.  Będą to bezpłatne zajęcia jogi na Polanie Lipków w Kampinoskim Parku Narodowym i na terenie sklepu Decathlon Bemowo. Patronat honorowy nad wydarzeniem na terenie Parku objął Kampinoski Park Narodowy.

Wakacyjne soboty z jogą na Polanie w Lipkowie

W wakacyjne soboty w czerwcu i lipcu będą odbywały się godzinne, bezpłatne zajęcia dla wszystkich chętnych miłośników ruchu na świeżym powietrzu. W warsztatach będzie wykorzystywany sprzęt do jogi dostarczony przez Decathlon Bemowo (maty do jogi, klocki, paski i gumowe taśmy).

To już trzecia odsłona projektu, który w poprzednich latach cieszył się dużym zainteresowaniem uczestników i zbierał bardzo dobre recenzje.

Nasz projekt z roku na rok rozwija się. Jest adresowany do szerokiego grona odbiorców, zarówno Seniorów jak i uczestników zajęć jogi w Szkole Halasana oraz innych, którzy nie mieli okazji kontaktu z naszą metodą pracy. Uczestnictwo w projekcie  Decathlon Bemowo, wiodącej marki sportowej w Polsce, pozwoli nam na urozmaicenie zajęć dzięki dodatkowym akcesoriom wykorzystywanym w treningu jogi – podkreśla Małgorzata Baranowska, Prezes Fundacji Aktywni Dłużej i właścicielka Szkoły Jogi Halasana.

Decathlon Bemowo wspiera aktywność na łonie natury

Decathlon jest jedną z najbardziej rozpoznawanych marek sportowych w Polsce. Firma posiada kilkaset sklepów na całym świecie. W naszym kraju jest ich 55.

Skąd pomysł na wsparcie takiej inicjatywy? Strategia naszej marki przewiduje budowanie lokalnego kapitału społecznego, co wyraża się m.in. poprzez wspieranie niekomercyjnych projektów, docierających do społeczności, wewnątrz której osadzone są nasze sklepy – zaznacza Kacper Klimik, Lider Sklepu Decathlon Bemowo – Działania realizowane wspólnie z Fundacją Aktywni Dłużej i Szkołą Jogi Halasana, będą odbywały się nie tylko na świeżym powietrzu na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego, ale także na terenie naszego sklepu. Zapraszamy serdecznie do obu lokalizacji – dodaje Kacper Klimik.

Więcej niż joga

Zajęcia w obu lokalizacjach będą prowadzone w oparciu o autorską metodę Fundacji Aktywni Dłużej i 12 letnie doświadczenie trenerów Szkoły Jogi Halasna. Punktem wyjścia są ćwiczenia jogi fizycznej, wzbogacone o techniki oddechowe i relaksacyjne. Dzięki spojrzeniu na jogę w nurcie akademickim (Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie), trening jest przystosowany do ograniczeń i możliwości ćwiczącego – a to jest szczególnie istotne w pracy z osobami z problemami z kręgosłupem, stawami czy innymi dysfunkcjami lub po prostu związane z ograniczeniami wynikającymi z wieku.

Terminarz zajęć na Polanie Lipków, wszystkie zajęcia ruszają o godz. 10.00

• 22 czerwca
  • 29. czerwca
  • 6 lipca
  • 13 lipca
  • 20 lipca
  • 27 lipca

Terminarz zajęć na terenie Decathlon Bemowo

Każdy wtorek lipca i sierpnia w godz. 10.15-11.15. Boisko przy sklepie lub teren sklepu w zależności od pogody.