Cała prawda o Pranajamie – warsztat na dzień kobiet, tylko dla kobiet

Szkoła Jogi Halasana

Czy chcesz odkryć tajniki zdrowia i równowagi wewnętrznej w sposób, który będzie tylko Twoją wyłączną przestrzenią? Dołącz do naszego wyjątkowego warsztatu pranajamy – sztuki oddychania, która od wieków stanowi klucz do harmonii ciała, umysłu i ducha. Spotykamy się w gronie kobiet już 8 marca o godz. 19.30.

Słowo „prana” oznacza oddech lub energię witalną, a „ayama” to wydłużanie kontroli. To nie tylko zestaw ćwiczeń oddechowych, ale prawdziwa droga ku pozbywaniu się napięć fizycznych i psychicznych. Profesor Lesław Kulmatycki, ceniony ekspert w dziedzinie jogi i medytacji, podkreśla, że praktykując pranajamę, możemy wpływać na aktywność umysłową, redukować stres i doświadczyć transformacji zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

Wpadnij na Halasana Party

Po intensywnym treningu oddechu zapraszamy na Halasana Party! Będziemy mogły delektować się przysmakami kuchni indyjskiej i innymi specjałami. To doskonała okazja, by kontynuować swoją podróż w stronę budowania pozytywnych relacji społecznych.

Nie zwlekaj! Dołącz do nas i otwórz drzwi do pełni życia w dniu kobiet! Rezerwuj swój bilet już teraz, by zapewnić sobie miejsce na to wyjątkowe spotkanie.

Koszt uczestnictwa: 100 zł

W cenie warsztatu otrzymasz:

– godzinny warsztat pranajamy – praktyczne ćwiczenia oddechowe do stosowania na co dzień

– wykład na temat korzyści płynących z technik oddechowych

– spotkanie integracyjne

– degustacja kuchni indyjskiej

Opłatę prosimy przelać na numer rachunku mBank: 21 1140 2004 0000 3302 6650 3361 do dnia 7 marca.

Miejsce wydarzenia:

Szkoła Jogi Halasana

Dołącz do naszej wyjątkowej społeczności i podaruj sobie chwilę oddechu i harmonii w dniu kobiet! 🌹

zapraszam

Gosia Baranowska

0 komentarzy:

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!