Zredukuj stres – zapraszamy na kurs oparty o medytację uważności

Odczuwasz stres i zmęczenie? Wydaje Ci się, że jesteś wypalony zawodowo? A może masz problemy z koncentracją lub zasypianiem? Jeśli tak skorzystaj z naszej oferty i już dziś zapisz się na 8 tygodniowy kurs mindfulness, który pozwoli Ci zapanować nad stresem i odzyskać kontrolę.

Kurs MBSR prowadzi do zwiększenia jakości życia oraz daje praktyczne metody jak radzić sobie w stresujących sytuacjach, stanach depresyjnych lub przy doświadczaniu bólu.

Kurs został opracowany przez Jona Kabat-Zinn wraz ze zespołem w Klinice Redukcji Stresu Uniwersytetu Medycznego Massachusetts w roku 1979, aby pomóc pacjentom w pracy z bólem oraz innymi schorzeniami. Szybko okazało się, że jest bardzo skuteczny, a jego zastosowanie znacznie szersze niż początkowo zakładano.

Dziś z technik medytacji mindfulness korzystają korporacje, firmy technologiczne, szkoły, szpitale itd.

Wszyscy, którym zależy na zapobieganiu i przeciwdziałaniu niszczycielskiej sile stresu.

Kurs MBSR może być szczególnie pożyteczny dla osób:

• odczuwających stres oraz zmęczenie
• podejrzewających u siebie wypalenie zawodowe
• z zaburzeniami psychosomatycznymi
• z problemami z koncentracją
• z problemami z zasypianiem
• zainteresowanych lepszym funkcjonowaniem
• chcących poprawić jakość kontaktu z innymi w zabieganym życiu

Informacje organizacyjne:

Kurs trwa 8 tygodni, spotkania odbywać będą w naszej Szkole, w każdy kolejny piątek począwszy od 16 listopada w godz. 18.00 – 20.30.Spotkanie czwarte i piąte odbędą się – wyjątkowo – w sobotę, w godz. 18.00 – 20.30.

Dzień uważności – dodatkowe spotkanie z dłuższą praktyką – odbędzie się po szóstym lub siódmym spotkaniu, w sobotę lub niedzielę, w godz. 10.00 – 17.00. Konkretna data zostanie ustalona wspólnie przez osoby uczestniczące w kursie.

Cena kursu: 850 zł. Przy zapisie wymagana zaliczka w wysokości 250 zł. W przypadku rezygnacji z kursu zaliczka nie podlega zwrotowi. Pozostała kwota – 600 zł płatna do dn. 15 listopada br.

Wpłat proszę dokonywać na konto naszej Szkoły:

mBank: 21 1140 2004 0000 3302 6650 3361

tytułem: „Imię, nazwisko, kurs MBSR listopad 2018”

Prowadząca kurs: Kurs prowadzić będzie Inga Rudecka, instruktorka jogi i relaksacji, zajęcia również w Szkoła Jogi Halasana, nauczycielka MBSR w trakcie certyfikacji, prowadząca projekty redukcji stresu podczas górskich trekkingów (Spokój Na Szlaku) oraz praktyki jogi na górskich szlakach (Joga Na Szlaku).