Natalia Mayorova dołącza do Halasany

Bardzo nam miło, że od marca do naszego zespołu dołącza Natalia Mayorova, która jest fizjoterapeutą i pasjonatką jogi. Takie połączenie to zapowiedź kolejnej, zdrowej porcji ruchu dostępnej w naszej Szkole. Natalia poprowadzi zajęcia w piątki o godz. 18. Zapraszamy na „zdrowy kręgosłup”.

Natalia jest magistrem fizjoterapii, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Od ponad dziesięciu lat zajmuje się jogą w aspekcie fizjoterapeutycznym, wykorzystując jej terapeutyczne właściwości do pracy z pacjentami bólowymi ze schorzeniami narządu ruchu. Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne, łącząc klasyczną fizjoterapię, jogę, trening funkcjonalny i medyczny. Wiedzę zdobytą na kursach i warsztatach łączy z doświadczeniem zdobytym przez lata pracy z pacjentami. Kładzie duży nacisk na edukację i samoświadomość swoich podopiecznych.

Jest instruktorem zajęć dla kobiet w ciąży i mam z małymi dziećmi oraz jogi i relaksacji. Doświadczenie zdobywała też jako stażystka w Centrum Medycznym Arnica w Starych Babicach, pracując w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej dla Pracowników Wojska w Warszawie oraz na praktykach w Szpitalu Dziecięcym im. prof. Jana Bogdanowicza w Warszawie.

Ponadto ukończyła kursy: DRA – rozejście kresy białej, terapia mięśni dna miednicy, uroginekologia – fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz obniżenie narządów miednicy mniejszej.

Rozwija się w kierunku różnych form pracy z ciałem i uroginekologii.