Ruszają zajęcia jogi dla rodziców z dziećmi oraz kameralne warsztaty filozoficzne

W sobotę 28 października startujemy z jogą dla rodziców i dzieci oraz warsztatami filozoficznymi. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

Zajęcia jogi mama/tata i dziecko

Zajęcia będą trwały 45 minut. Są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat).

Zajęcia dla rodzica i dziecka poprowadzi Małgorzata Baranowska, założycielka i instruktorka Szkoły Jogi Halasana, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, z przygotowaniem pedagogicznym, socjolog.

Zapraszamy w sobotę 28.10. na godz. 11 na pierwsze zajęcia.

Ceny:
100 zł za 4 kolejne zajęcia dla pary – rodzic i dziecko (bez karty sportowej)
Dla rodziców posiadających kartę sportową, opłata za dziecko 40 zł za 4 kolejne wejścia
Karnety ważne 28 dni.

Kameralne warsztaty filozoficzne

Zajęcia ruszają także 28.10 o godz. 12.30. Poprowadzi je Beata Sikorska – Dutka, nauczyciel, filozof, coach, mentor i mediator.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku 6-10 lat.

Ceny:
100 zł za 4 kolejne zajęcia